Logowanie

Avatar

Średnia ocena:

Beata Obiegły-Siemińska

Adwokat

 • Specjalizacja:

  sprawy rodzinne (np. sprawy o rozwód, separację, alimenty, a także sprawy związane z władzą rodzicielską i o kontakty), sprawy cywilne (np. windykacja należności, sprawy o zapłatę w tym dochodzenie należności z faktur oraz umów, o zasiedzenie, zniesienie współwłasności, podział majątku wspólnego byłych małżonków, zadośćuczynienie ) odszkodowania (np. dochodzenie odszkodowań z tytułu umów OC i AC, związanych z błędami medycznymi, z tytułu wypadków komunikacyjnych, dochodzenie odszkodowań z tytułu śmierci osoby bliskiej) sprawy spadkowe (np. sprawy o zachowek, dział spadku, stwierdzenie nabycia spadku), sprawy karne (np. obrona w sprawach karnych i o wykroczenia, w sprawach związanych z zatrzymaniem i tymczasowym aresztowaniem, obrona w sprawach przestępstw przeciwko życiu, mieniu, wypadkami drogowymi, jazdą pod wpływem alkoholu, reprezentacja osób pokrzywdzonych przestępstwem, pomoc prawna przy przygotowywaniu zawiadomień do prokuratury dotyczących podejrzeń popełnienia przestępstwa, odmów wszczęcia śledztwa, zażaleń.) sprawy z zakresu prawa administracyjnego oraz budowlanego( reprezentacja przed organami administracyjnymi wszystkich instancji, odwołania, zażalenia i skargi) sprawy z zakresu prawa pracy (np. odwołania za niesłuszne wypowiedzenie umowy o pracę, odprawy pieniężne, windykacja wynagrodzeń za pracę, ustalenie istnienia stosunku pracy, mobbing, doradztwo w zakresie wyboru najlepszych form nawiązania stosunku pracy i najkorzystniejszych sposobów jego rozwiązywania)

 • Kancelaria:

  Kancelaria Adwokacka adwokat Beata Obiegły- Siemińska
  miasto: Kutno

Oceny prawnika

Średnia ocena: 5

 • Spełnienie oczekiwań: 5
 • Dotrzymywanie terminów: 5
 • Zaangażowanie: 5
 • Cena: 5
 • Dyspozycyjność: 5
 • Kompetencje: 5

Referencje

 • avataremkahh

  27.3.2017

  Pani mecenas była zaangażowana w sprawę, indywidualnie podchodzi do każdego klienta i jest bardzo sympatyczna. Oferowana pomoc nie jest droga. Zdecydowanie polecam.Porady prawne online

Profile promowane

Śledź najnowsze informacje


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.