Logowanie

Avatar

Średnia ocena:

Lidia Ignatowska Nazywasz się Lidia Ignatowska?
Uzupełnij profil

Adwokat

Gdynia

 • Kancelaria:

  Gdynia

Oceny prawnika

Średnia ocena: 4.6

 • Spełnienie oczekiwań: 5
 • Dotrzymywanie terminów: 5
 • Zaangażowanie: 5
 • Cena: 5
 • Dyspozycyjność: 5
 • Kompetencje: 5

Referencje

 • avatarAlbert862

  15.11.2014

  Wszystko bylo profesjonalnie, sprawnie i za akceptowalna cene. Przeczytalem wiele opinii, spotkałem się z nia i zleciłem sprawę. Zasadnicza do bolu ale skuteczna w negocjacjach i w sadze.

 • avatarkawalkada3

  1.4.2012

  Pani Lidia Ignatowska już po raz drugi doprowadziła do uchylenia przez Sąd Najwyższy błędnych, a na moją niekorzyść, orzeczeń Sądu Apelacyjnego w Gdańsku. Poprzednio było to postanowienie Sądu Apelacyjnego w Gdańsku o odrzuceniu mojej skargi kasacyjnej, a obecnie wyrok Sądu Apelacyjnego w Gdańsku o utrzymaniu w mocy niekorzystnego dla mnie wyroku sądu I instancji. Biorąc pod uwagę bardzo niski procentowy wskaźnik spraw wygranych przez skarżących przed Sądem Najwyższym, należy przyznać Pani Ignatowskiej najwyższą ocenę skuteczności reprezentowania przed tym organem.

 • avatarZaki1980

  8.2.2012

  Wszystko ok. Ciężko się dodzwonić ale kontakt @ super. Jedyne co to musiałem długo czekać na spotkanie. Polecam.

 • avatarhalpresto

  29.12.2011

  nie będę oceniać tej pani,ponieważ nie rozpoczęła nic w mojej sprawie,chociaż mija już drugi miesiąc od pierwszej wizyty i dalej bez echa,więc albo my jesteśmy dla nich albo oni dla nas,czegoś tutaj nie rozumiem,to pani powinno zależeć na mojej sprawie,nie będę się spieszyć,żeby wydać pieniądze znajdę innego adwokata przecież jest duży wybór

 • avatarRomaSz

  10.10.2011

  Wykręciłam numer do Kancelarii Panii Lidii dzięki stronie w internecie i nie zawiodłam się.Dzięki Pani Mecenas i jej współpracownikom sprawa,która wydawałaby się beznadziejną nabrała jasnych barw.Bardzo gorąco polecam współpracę z Panią Lidią,która jast niezwykle sympatyczną,komunikatywną i nad wyraz rzeczową osobą, doradziła mi rzeczy,o których przeciętny szary człowiej-jak ja, nie ma pojęcia i sprawiła ,że moja sprawa spadkowa, która spędzała mi sen z powiek stała się możliwa do rozwiązania.Zrobiliśmy dopiero pierwszy krok,ale pani Lidia już utarła nosa bankowi,który czyhał na takich ludzi jak ja, nie posiadających wiedzy prawniczej.Mam nadzieję na dalszą współpracę z Panią Lidią ponieważ wiem,że z TAKIM Pełnomocnikiem w Sądzie - wszystko jest do przejścia!!! Nie wiem jak inni ale ja mam wrażenie czytając pozostałe komentarze, że DOBRA WRÓZKA NIE JEST DOBRA :))

 • avatarPiekarz7654

  12.5.2011

  Życzliwa, kompetentna. Spokojnie tłumaczyła mi zawiłości sprawy. Szybki kontakt przez @. To był mój pierwszy kontakt z adwokatem i sądem. Jestem zadowolony z wyników.

 • avatarFiKarol

  16.4.2011

  Jestem z wykształcenia prawnikiem, ale nigdy nie pracowałem w zawodzie. Do Pani Mecenas trafiłem z polecenia znajomego sędziego, nie można być adwokatem we własnej sprawie :). Mam trochę "trudny" charakter, ale Pani Mecenas prowadziła mnie "twardą ręką" przez cały proces. Uzyskałem nawet więcej niż chciałem (podział majątku z byłą żoną). Mecenas Ignatowska jest bardzo zajęta (minus) ale na plus zaliczam profesjonalizm i stosunek do klienta. Polecam.

 • avatararkadiusz123

  29.11.2010

  Pani Mecenas była moim pełnomocnikiem z urzędu i pomimo tego zaangażowała się w pełni w prowadzenie mojej sprawy. Wykazała się odwagą i skutecznością. Wygrała dla mnie sprawę z Prezydentem Gdyni w sądzie pierwszej i drugiej instancji. Jestem szczęśliwa i zadowolona. Wdzięczna Klientka.

 • avatarAnglik1

  24.11.2010

  Na stałe mieszkam w Anglii. Do Pani Mecenas trafiłem z polecenia kolegi. Prowadziła mi w Gdańsku moją sprawę rozwodową. Ustaliła z sądem tak że musiałem przyjechać tylko na jedną rozprawę i to wtedy kiedy mój pracodawca dał mi urlop. Sprawa zakończyła się dla mnie dobrze. Pani Mecenas jest bardzo rzeczowa i kompetentna . Świetnie poradziła sobie z angielskimi dokumentami urzędowymi. Idealna dla "emigrantów" :)

 • avatarjacekkaras

  9.11.2010

  Wybrałem Panią Mecenas czytając opinie miedzy innymi na tym portalu i okazał sie to świetny wybór. Moja sprawa dotyczyła odszkodowania i została przeprowadzona profesjonalniei spawnie. Zostałem jasno i zrozumiale poinformowany o mozliwościach i ewentualnych problemach. Wszystko konkretnie i bez "prawnych wodotrysków". Jestem bardzo zadowolony z wyniku. Polecam wszyskim kancelarie mec.Ignatowskiej

 • avatarjanuszmasters1

  23.9.2010

  Pani mecenas Lidia Ignatowska reprezentuje mnie już po raz drugi w postępowaniu przed Sądem Najwyższym. W obydwu przypadkach wykazała się zarówno pełną kompetencją zawodowa, jak i wysoką kulturą w obcowaniu z klientem. W dyskusji nad problemem jest bardzo rzeczowa, komunikatywna i przekonywująca. Skutecznie wykazała przed Sądem Najwyższym żenujący błąd trzech sędziów składu orzekającego Sądu Apelacyjnego, którzy częściowo odrzucili moją skargę kasacyjną wbrew obowiązującej wykładni przepisów postępowania. Śmiało można się do niej zgłosić w sprawach trudnych. Janusz Płonka

 • avatarWojpaprota

  16.8.2010

  Do pani mecenas trafiłem z polecenia. Okazał sie to strzał w dziesiatkę. Wyjątkowo sympatyczna i kompetentna. Zdecydowana i opanowana w sądzie, choć nie było łatwo z moim przeciwnikiem i jego adwokatem. Trzeźwo oceniła sprawę i przystępnie wyjaśniła wszystkie zawiłości prawne. Zapłaciłem sporo, ale było warto i jestem bardzo zadowolony. Gorąco polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalnej i skutecznej pomocy prawnej ! Wojciech Paprocki

 • avatarAdamKochanski

  9.6.2010

  Świetny kontakt, bardzo konkretna i rzeczowa, nie obiecuje cudów. Miałem 2 sprawy: rozwód i sprawa gospodarcza.W obydwóch osiągnąłem to co chciałem. Polecam gorąco. NIe wiem dlaczego figuruje jako Łódź ja byłem w kancelarii w Gdynii. www.adwokat-ignatowska.plPorady prawne online

Śledź najnowsze informacje


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.