Logowanie

Avatar

Średnia ocena:

Wawrzyniec Chróścielewski Nazywasz się Wawrzyniec Chróścielewski?
Uzupełnij profil

Adwokat

Łódź

 • Kancelaria:

  Łódź

Oceny prawnika

Średnia ocena: 4.88

 • Spełnienie oczekiwań: 5
 • Dotrzymywanie terminów: 5
 • Zaangażowanie: 5
 • Cena: 5
 • Dyspozycyjność: 5
 • Kompetencje: 5

Referencje

 • avatarMartyna1970

  5.3.2020

  Niestety - stałam się ofiarą mobbingu w pracy. Kiedy zatrudniałam się do tej firmy to wydawało mi się, że jest to praca moich marzeń... Ale niestety, wszystkie moje marzenia legły w gruzach. Na szczęście dzięki Panu Mecenasowi, który poprowadził moją sprawę w sądzie i ją wygrał - odzyskałam dobre imię i chęci na dalsze poszukiwanie pracy marzeń :)

 • avatarWieslawwww

  22.11.2019

  Pan mecenas Chróścielewski w sprawach z byłym pracodawcą jest niezastąpiony. Zna się na tym jak nikt inny. Korzystałem z jego usług dwa razy. Jestem bardzo zadowolony. Poleciłem go moim kolegom.

 • avatarRysiekOchu

  8.10.2019

  Jak przed wami walka z ZUS-em to najlepszy w tym temacie jest Adwokat Chróścielewski. Zna wszystkie kruczki i walczy jak lew. Bardzo mi pomógł, nawet nie chcę myśleć co by było, gdybym nie poszedł do Pana Mecenasa Chróścielewskiego.

 • avatarsylwialwc

  1.7.2019

  Wysokiej jakości specjalista. Niesamowicie kompetentny i znający się na prawie prawy. Miałem problemy z pracodawcą. Pan Mecenas mi pomógł podczas sprawy o moje niesłuszne zwolnienie i to zwolnienie na warunkach niezgodnych z prawem. Śmiało mogę go polecić. Uderzajcie tutaj!

 • avatarmarcint1985

  22.3.2019

  Prawnik dyspozycyjny, szczery i kontaktowy. Kiedy nie ma czasu rozmawiać, oddzwania w krótkim czasie, a także dodatkowo sam się kontaktuje, kiedy coś ustali. Załatwił mi dwa widzenia, mimo że wcześniej nie było o tym nawet mowy. Cieszę się, że na niego trafiłem i że to jego właśnie moja żona zatrudniła. Działa sprawnie, bez ociągania, zawsze jest dla klienta i to mo sie podoba.

 • avatarmikolaj59

  21.3.2019

  Trudno nie oceniać pozytywnie tego prawnika. Dzięki jego znajomości prawa karnego i poradzie, jaką od niego uzyskałem, udało mi się zmienić warunki podpisanej wcześniej umowy zlecenie. Dowiedziałem się, co zrobić i jak zadziałać, by zleceniodawca nie mógł się nie zgodzić. Chodziło o termin i formę wykonania zlecenia. Jestem zadowolony z obsługi i polecam.

 • avatarmybebe02

  20.3.2019

  To najlepszy adwokat, jakiego mogłam sobie wymarzyć. Nie dość, że podszedł do sprawy profesjonalnie i szybko, to jeszcze poinformował mnie, co i jak zrobić. Podobało mi się to, że nie wahał się, a tylko działał. Niesamowicie szybko wysłał list do byłego pracodawcy, a także wszedł na drogą sądową. Wygraliśmy wspólnie sprawę o mobbing. Cieszę się, że pracodawca został ukarany, tak jak powinien .

 • avatarAgens

  3.5.2016

  W kancelarii mecenasa Wawrzyńca Chróścielewskiego pracują świetni adwokaci, którzy pomogli mi w sprawie związanej z mobbingiem. To trudny temat, zwłaszcza do udowodnienia. Na szczęście tutaj mogłam liczyć na prawdziwych specjalistów.

 • avatarpawelmichalik

  23.2.2016

  Nie mam absolutnie nic do zarzucenia. Dzięki Kancelarii Mecenasa Chróścielewskiego moja siostra wygrała sprawę o mobbing w pracy. Co tu więcej mówić? :) Polecam tę kancelarię.

 • avatarJowka

  4.11.2015

  Nie przypuszczałem, że wypadek, który miałem w pracy, spowoduje, że będę musiał zatrudnić adwokata i walczyć o odszkodowanie adekwatne do uszczerbku na zdrowiu. Pan mecenas Wawrzyniec Chróścielewski zajął się wszystkim na wysokim poziomie. To osoba godna zaufania i z pewnością z wielkim doświadczeniem w zakresie prawa pracy.

 • avatarbeata.zyzniak

  2.11.2015

  Bardzo ważne, było dla mnie sprostowanie świadectwa pracy . Dlatego zależało mi na kimś doświadczonym. Dowiedziałam się, że mecenas specjalizuje się w tego typu sprawach dlatego zgłosiłam się do niego. Bardzo mi pomógł i na pewno jeszcze kiedyś skorzystam z jego pomocy.

 • avatarszymek.zabicki

  2.11.2015

  Adwokat wart polecenia! Udało mi się kontaktowac z nim gdy potrzebowałem adwokata przy sprawie o prowadzenie pod wpływem alkoholu. Nie było to nic prostego a Pan Mecenas pradził sobie znakomicie.

 • avatarmichalsobczak

  22.10.2015

  Dzięki Panu Mecenasowi Chróścielewskiemu udało mi się odzyskać pracę, z której mnie bezkarnie wyrzucono. Odzyskałem spokój ducha i honor. Jestem bardzo wdzięczny.

 • avatarzdzislawam2

  9.9.2015

  Nigdy więcej nie dam się być wykorzystywaną w pracy! Dzięki Panu Mecenasowi Chróścielewskiemu wygrałam sprawę o mobbing z moim byłym pracodawcą. Dziękuję za pomoc!

 • avatarBernadetta1

  27.8.2015

  Zawierałam umowę dotyczącą wynajmu lokalu osobie trzeciej. Zależało mi na tym, aby moje interesy były jak najlepiej zabezpieczone, dlatego zwróciłam się do Pana Mecenasa Wawrzyńca Chróścielewskiego o pomoc w tej kwestii. Szybko przygotował stosowną umowę i uczestniczył w spotkaniach, które dotyczyły negocjacji warunków i ceny. Przekonałam się w praktyce, że jest bardzo rzetelnym i dbającym o interesy klienta adwokatem.

 • avatarjaninaprz

  5.8.2015

  Zostałam bardzo źle potraktowana przez mojego byłego pracodawcę. Obiecałam sobie, że nie zostawię tak tego i postanowiłam poprosić prawnika o pomoc. Dzięki Bogu trafiłam na Mecenasa Chróścielewskiego. Dzięki niemu odzyskałam swoją godność i pieniądze!

 • avatarBronisław

  3.8.2015

  Szukałem osoby, która będzie godna zaufania i sprawdzi się w zakresie obsługi prawnej mojej firmy. Nie jest może ona zbyt duża, ale prowadzę interesy w różnych miejscach na świecie, więc tym bardziej potrzebowałem kogoś, to ma nowoczesne podejście do tego typu spraw. Bardzo europejski styl pracy - tym na pewno wyróżnia się kancelaria pana Wawrzyńca Chróścielewskiego.

 • avatarmateusz.biedronka

  3.8.2015

  Adwokat wart polecenia! Udało mi się kontaktowac z nim gdy potrzebowałem adwokata przy sprawie o prowadzenie pod wpływem alkoholu. Nie było to nic prostego a Pan Mecenas pradził sobie znakomicie.

 • avatarmalina7

  12.7.2015

  Bardzo dobry adwokat. Reprezentował mnie w sprawie dotyczącej ustalenie stosunku pracy. Wszystko zakończyło się po mojej myśli. Zna się na rzeczy. Jest naprawdę dobry w tym co robi. Sąd nie uwierzył kałamstwom pracodawcy.

 • avatarKrzychu77

  15.6.2015

  Idealny partner do prowadzenia spraw firmowych w zakresie prawa pracy i gospodarczego. W obu przypadkach mogę polegać na opinii i wiedzy p. Wawrzyńca Chróścielewskiego. Nasza współpraca trwa już rok i jak na razie jest bardzo efektywna.

 • avatarzofia.mos

  21.5.2015

  Profesjonalista w wielu dziedzinach prawa, m.in prawo karne, prawo pracy, sprawy cywilne. Świetnie prowadzi cały zespół adwokatów. Kancelarię oceniam na piątkę z plusem i jeśli zajdzie taka potrzeba, oczywiście wrócę!

 • avatarjusia6

  14.5.2015

  Bardzo dobry adwokat. Bardzo mi pomógł odzyskać należne wynagrodzenie za pracę. Sprawa trwała prawie rok, ale było warto. Pracodawca nie chciał wypłacić ani złotówki, a koniec końcem dzieki zaangażowaniu Mecenasa Wawrzyńca Chróścielewskiego sąd zasądził duże większe pięniążki niż oczekiwałam.

 • avatarJolaB25

  2.1.2014

  Mecenas Chróścielewski zna się doskonale na prawie karnym. Do tego sprawę prowadzi angażając się w nią z pełnym profesjonalizmem. No i najważniejsze, że jest skuteczny.

 • avatarAniaPM22

  30.10.2013

  Bardzo polecam mecenasa W. Chróścielewskiego. Widać, że angażował się w moją sprawę i dzięki posiadanym umiejętnościom wygrał ją. Jest bardzo dyspozycyjny, niestety ze względu na małe dziecko nie mogłam zawsze się spotkać, jednak Pan adwokat dostosowywał zasze termin, tak, żeby był dogodny dla mnie. Widać, że traktuje każdego indywidualnie i jest terminowy.

 • avatarkaja218

  26.9.2013

  mój mąż bezpodstawnie został oskarżony o kradzież w pracy, zgłosiliśmy się do Kancelarii Wawrzyniec Chróścielewski, sprawa została przeprowadzona szybko i oczywiście ją wygraliśmy, polecam tę kancelarię

 • avatarNikola32

  1.9.2013

  Pan mecenas Chróścielewski jest naprawdę godny polecenia. Bardzo mi pomógł i wygrał moją sprawę o niesłuszne zwolnienie mnie z pracy. Zawsze doskonale przygotowany i niezwykle skuteczny. Cieszę się, że to on mnie reprezentował.

 • avatarTempest07

  29.8.2013

  Naprawdę dobry adwokat z Łodzi - osobiście sprawdzony. Bardzo dobrze zna się na prawie i postępowaniu karnym. Okazał się bardzo skuteczny w sprawie mojego brata o wypadek drogowy. Polecam!Porady prawne online

Profile promowane


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.